Více se hýbejte, upravte jídelníček a do pitného režimu zařaďte bylinky na hubnutí

Musíte začít okamžitě dodržovat všechny rady, které jste obdržela u Vašeho obvodního lékaře. Má zaručeně pravdu. V posledních letech jste strašně moc přibrala. Jste si toho vědoma. Taky jste musela zcela obměnit Váš šatník, protože jste se už do ničeho nevlezla. Musíte začít sportovat. Pravidelná a vyvážená strava bude zaručeně taky vhodná. Pitný režim zanedbáváte, tak to budete muset napravit. Hodláte vyzkoušet redukční čaje, které by mohly nastartovat Váš líný metabolismus a potlačit chuť k jídlu.

Kouzelná rostlina neexistuje, protože by jinak nechodilo po světě tolik tlustých lidí

Všem rozumným lidem je naprosto jasné, že dokonalou postavu prostě bez práce nikdy mít nebudou. Nesmíte věřit televizní reklamě, která Vám zaručuje, že i bez práce můžete vypadat jako modelka. Není to pravda. Bez práce a námahy to doopravdy nepůjde. Kdyby to byla pravda, tak by po světě nechodilo tolik obézních lidí. Kouzelný lék nebo čaj prostě neexistuje. Bylinky na hubnutí Vám však mohou pomoc k vysněné postavě. Musíte se však snažit hýbat a omezit Váš jídelníček. Pokud se budete od rána do večera cpát tučným jídlem, tak budete vždy obézní.

05. července 2020 by
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Více se hýbejte, upravte jídelníček a do pitného režimu zařaďte bylinky na hubnutí