Uklidíme společné prostory ve Vašem bytovém domě

Ne každý má tu skvělou možnost nebo peníze na to, aby žil ve své vlastní budově, kde je sám svým pánem. Spousta lidí hlavně ve městech, dnes žije v panelácích, kde kromě nich žije také velká spousta dalších lidí. Mohou se znát, ale také nemusí. Jejich sousedi pro ně mohou být úplní cizinci. A někteří v paneláku chtějí udržovat čistotu jiní nikoliv. V místnostech, které patří jen Vám, si uděláte pořádek sami. Ale co společné prostory? Tam by mělo být také čisto. Sice určitě existuje nějaký seznam a systém, kde je zapsáno, kdo a kdy má dohlížet na pořádek. Ale někteří na to zapomínají, nemají čas nebo čistotu udržují jen na oko. Pokud chcete žít v čistotě a nechcete se kvůli tomu neustále dohadovat se sousedy, obraťte se na naši společnost. Rádi u Vás zajistíme pořádek ve společných prostorách.

Otestujte si naše služby jednorázově

Úklid bytových domů provádíme již od necelých devíti set korun za měsíc. Jestli nevěříte našim službám, můžete si nás objednat i na jednorázovou práci. A až po vlastních zkušenostech se třeba můžeme domluvit na dlouhodobější spolupráci.

19. června 2017 by
Categories: Nezařazené | Tags: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Uklidíme společné prostory ve Vašem bytovém domě