Pravidelná kontrola obsahu Vašeho bazénu je velmi důležitá pro zdraví koupajících

O pravdu kvalitní a spolehlivé testery bazénové vody ke zjištění hodnot PH a také obsahu aktivního chloru jsou velmi důležité pro správnou péči o Vaše koupací zařízení. Každý majitel koupacího zařízení musí vědět, že kvalita obsahu koupacího zařízení je to nejdůležitější pro zdraví všech koupajících. Je důležité hlídat hlavně tyto dva faktory, tedy hodnoty PH a obsah aktivního chloru. Hodnoty PH totiž mohou ovlivnit funkci přípravků, a pokud ve Vašem koupacím zařízení bude málo chloru, může začít docházet k přemnožení bakterií a mikrobů, kteří způsobují nejrůznější řasy a podobné problémy, které Vám pak mohou způsobit zdravotní potíže nejrůznějšího charakteru, a proto nezapomínejte kontrolovat obsah Vašeho koupání.

Vyberte si z naší široké nabídky produkty, které potřebujete

Pravidelný myslíme opravdu pravidelnou kontrolu a to nejlépe každý týden a v horkých dnech nebo ve dnech, kdy je Vaše koupací zařízení více zatěžováno doporučujeme ještě častější kontrolu, protože v takových dnech se chlor rychleji vypařuje. V naší nabídce naleznete testery těch nejlepších světových výrobců v té nejvyšší kvalitě za opravdu velmi příznivých cenových podmínek a k tomu také velmi výhodné náhradní náplně. Můžete si vybrat mezi formou tablet či kapalnou a také buď zvlášť jen na hodnoty PH nebo jen na chlor či na obojí zároveň. Samozřejmě pro Vás máme připraveny také přípravky pro zvýšení či snížení PH a chlorové přípravky pro šokovou terapii Vaší bazénové vody.

02. července 2020 by
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pravidelná kontrola obsahu Vašeho bazénu je velmi důležitá pro zdraví koupajících